Vieš o psíčkarskej akcii? Daj vedieť aj ostatným!

o MyDogEvent

Vitajte na stránke, ktorá zmení váš psí svet! MyDogEvent - miesto, kde sa stretávajú akčné psy a ich majitelia, aby objavili a zdieľali najlepšie psie akcie.

Preskúmajte svet psích akcií

Náš cieľ je jednoduchý: prepojiť milovníkov psov s rôznymi psími akciami, od vzrušujúcich športových súťaží až po výstavy psov.

S MyDogEvent už nepremeškáte žiadne výnimočné okamžiky!

Čo môžete na MyDogEvent očakávať?

Široká ponuka akcií

Od agility a obedience súťaží, cez športovú kynológiu a bullšporty až po psie záprahy a svetové psie výstavy - u nás nájdete akcie pre všetkých milovníkov psov.

Aktualizácie v reálnom čase

S naším pravidelne aktualizovaným kalendárom vám neunikne žiadna nová akcia vo vašom okolí. Môžete si byť istí, že budete vždy v obraze.

Ponuka z celého sveta

akcie na MyDogEvent sa konajú kdekoľvek na svete, kde žijú psí športovci alebo výstavní krásavci.

Pridávanie vlastných akcií

Ste organizátorom alebo jednoducho viete o skvelej psie akcii? S MyDogEvent môžete ľahko pridávať svoje vlastné udalosti a dostať ich do povedomia psíčkarskej komunity.

Fórum a diskusia

Spojte sa s ďalšími majiteľmi psov či organizátormi v diskusnom fóre. Zdieľajte zážitky, otázky a skúsenosti nielen zo psích akcií. (...pripravujeme...)

Služby

Prehľadná ponuka služieb pre psíčkarov na jednom mieste. Od fotenia a úpravy srsti, cez výrobu psích hračiek až po ponuku priestorov na psiu akciu. Prezentuje sa alebo si vyberte niečo z ponuky.

Prezentujte sa

Fotografujete psie akcie? Vyrábate agility prekážky, najlepšie psie preťahovadlá alebo ponúkate priestor na organizovanie akcie? Využite možnosť prezentovať sa na MyDogEvent a dajte o sebe vedieť tam, kde nájdete najviac fanúšikov psích akcií.

MyDogEvent je viac než len webová stránka – je to miesto, kde sa psia komunita spája a zdieľa lásku k svojim chlpatým priateľom.

Pripojte sa k nám dnes a objavte svet psích akcií ako nikdy predtým!

Návrat hore