Vieš o psíčkarskej akcii? Daj vedieť aj ostatným!

Zdravý postoj – dogfitness workshop pre chovateľov a vystavovateľov

Hviezdoslava 68, Žilina, SK
07.04.2024

Dog Balance Studio

DÁTUM a ČAS: 7.4.2024 od 10:00 (cca do 15:00)

MIESTO: Kynologická hala PES a JA, Hviezdoslava 68, Žilina

PRIHLÁŠKA: https://forms.gle/xwSUzoZQUoVv4exQ6

Poznáte ten pocit, keď nastavíte psa do dobrého postoja a práve keď sa díva rozhodca, alebo už-už idete urobiť dokonalý záber na plagát, vždy tou jednou nohou prešľapne a vy môžete začať odznova? Ani vás nebaví neustále strácať čas opravovaním postoja vášho psa na výstave? Chcete zlepšiť výdrž vo výstavnom postoji?

Tento workshop je určený nielen na vylepšenie celkového vzhľadu a predvedenia vášho psa na výstavách, ale aj ako zabezpečenie jeho zdravého držania tela. Vďaka nášmu cvičeniu spevníte posturálne svaly vášho psa a zároveň mu spríjemníte samotný výstavný tréning a posilníte váš vzájomný vzťah novou spoločnou aktivitou, ktorú si váš pes zamiluje.
S nami cvičíte hravo a zdravo!

Čo nás čaká?

Teoretická časť:

Spoločne nazrieme do anatómie zdravého korektného postoja požadovaného v chove a na výstavách, zdôrazňujúc jeho význam pre zdravie vášho psa a jeho ďalšie pôsobenie v chove. Analyzujeme najčastejšie problémy s držaním tela, pozrieme sa na aj na najčastejšie sa vyskytujúce komentáre rozhodcov vo výstavných posudkoch a naučíme sa rozoznávať tieto problémy u psov.
Následne si predstavíme princípy zdravého cvičenia a jednoduchý základný fitness program pre pevný chrbát a dosiahnutie samostatného korektného postoja.

Praktická časť:

Skĺbili sme roky praxe z vedenia výstavných tréningov, poznatkami z chovateľského prostredia so znalosťami z anatómie a prepojili to do cvičenia dogfitness.

Špeciálne pre tento workshop sme navrhli sériu zdravých cvikov, ktoré sa nám neustále osvedčujú v praxi u našich klientov. Cieľom tohto fitness programu je zdokonaliť zdravý korektný postoj a najmä samostatné celkové držanie tela bez neustáleho naprávania handlerom.
V praktickej časti prebehne interaktívne učenie, počas ktorého si spoločne s vašimi psami odcvičíme navrhnutý program a vy získate personalizovanú odbornú spätnú väzbu od trénera.

Čo si priniesť?
Klietku alebo petbox pre psa, kde bude môcť odpočívať; veľké množstvo malých makkých pamlskov, misku na vodu, stolička, pohodlné oblečenie

Ďalšie informácie:
Výcviková hala je temperovaná. V hale je k dispozícii kuchynka s rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnka, pitná voda a toalety. Parkovanie je priamo pri hale.

Workshopom vás bude sprevádzať Bc. Ľubka Barassóová, CPCFT, majiteľka Dog Balance Studio, prvá medzinárodne certifikovaná dogfitness trénerka na Slovensku. Dogfitness trénuje s klientmi individuálne aj online, vedie skupinové kurzy, taktiež je trénerkou psích športov v Psej univerzite. Niekoľko rokov pracovala na výstavách a zároveň vedie výstavné tréningy. Chová austrálskych ovčiakov. Absolvovala množstvo zahraničných kurzov zameraných na starostlivosť o pohybový aparát psov u rôznych trénerov, fyzioterapeutov a veterinárov, spolupracuje aj s veterinárnou nemocnicou Anima v Žiline, kde pracuje aj s ortopedickými a neurologickými pacientmi.

Max. počet tímov: 12
Min. počet tímov: 5

Cena cvičiaci tím:
60€
Cena divák: 35€

PRIHLÁŠKA: https://forms.gle/xwSUzoZQUoVv4exQ6

Tento seminár je vhodný len pre psov bez zdravotných obmedzení.
V prípade, že má váš psík zdravotný problém, odporúčame vám skôr individuálnu konzultáciu a vyhotovenie cvičebného plánu na mieru.

Prihláška je platná až po zaplatení štartovného na účet
SK83 1100 0000 0026 1040 5004.
– Štartovný poplatok je potrebné uhradiť najneskôr 20.3.2024.
Do poznámku uveďte vaše meno + seminár.

V prípade, ak sa prihlásený cvičiaci tím nemôže zúčastniť, je potrebné za seba nájsť náhradu, inak je štartovné nevratné.

Ak máte oázky, prosím, kontaktujte nás telefonicky 0904 620 726 alebo cez Facebook – Dog Balance Studio.

Ďalšie informácie

Podobné akcie

8
máj
Košice, SK
08.05.2024
17
február
Bratislava, SK
17.02.2024
Návrat hore